4 rezultatų ieškant "paragai"

Pavasarinių daržovių sriuba

Atskirkite kopūsto žiedynėlius, nuvalykite, nuplaukite ir supjaustykite griežinėliais morkas, sparagus, porą ir salierą. Nuplaukite ir smulkiai supjaustykite pomidorus. Mėsos sultinį supilkite į puodą ir užvirinkite. Sudėkite daržoves, įberkite druskos, pipirų, įdėkite sultinio kub..

Recepto vertinimas: 0

ŠPARAGAI SU PISTACIJOMIS

Sumaisykite visus uzpilui skirtus produktus. Susmulkinkite riesutus. Nuvalykite sparagus. (Ju nereikia lupti, bet kamblius butina svariai nugremzti). Nuplaukite galiukus. Sudekite sparagus i kruveles ir perriskite medvilniniu siulu. Uzvirinkite dideliame puode vandeni, iberkite truputi druskos ir zi..

Recepto vertinimas: 0

APKEPTI ŠPARAGAI

Sparagus isvirti pasudytame vandenyje, atsaldyti, pamirkyti plaktame kiausinyje ir pavolioti trupiniuose. Apkepinti svieste...

Recepto vertinimas: 0

Šparagai svieste su peletrūnais

Nupjaustykite sumedejusius sparagu galus. Suriskite sparagus i keturis vienodo dydzio rysulelius. Sudekite rysulelius i dideli troskintuva su verdanciu vandeniu. Uzdenkite ir troskinkite 6-8 min., kol sparagai suminkstes, bet vis dar bus pakankaimai tvirti. Nusunkite ir atriskite. Sudekite sparagus ..

Recepto vertinimas: 0

Raktiniai žodžiai: paragai